Zdrowa nocna owsianki z batonikami

Zdrowa nocna owsianka z boskimi batonikami od moho_foods ! Miałam okazję próbować już wielu wege batoników i muszę z ręką na sercu przyznać, że te trafiły u mnie na pierwsze miejsce! Nie dość, że ich skład jest idealny to smak… Idealnie słodkie i sycące!

Zazwyczaj mam problem z takimi batonikami, że przez dużą ilość daktyli i innych suszonych owoców są dla mnie za słodkie. Czasem wręcz czuję się nimi przesłodzona… Pewnie jest to związane z tym, że ogólnie nie jem słodyczy już od lat. Te są w punkt! I to nie tylko moja opinia, ale również innych osób, które nimi częstowałam.

Zdrowa nocna owsianki z batonikami

Próbowałam trzech wariantów smakowych: kokos, sezam i kakao. Kokos zawładnął moim sercem! Ostatnio dorzuciłam je do naleśników oraz owsianki – sprawdziły się genialnie!

Zdrowa nocna owsianki z batonikami

1 porcja (ok. 500 kcal)

czas przygotowania: ok. 5 minut

koszt: ok. 3.40 zł

Składniki:

banan
1/4 szklanki wody
1/2 szklanki płatków owsianych
2 łyżki nasion chia
batonik mohofoods (kokos, sezam lub kakao)
garść ulubionych owoców

Wykonanie:

Banana blendujemy z wodą, a następnie mieszamy z płatkami, chia i pokrojonym batonikiem. Wstawiamy na noc do lodówki i rano podajemy z owocami.

Healthy overnight porridge with candy bars

1 serving (500 kcal)

time of preparation: 5 minutes

Ingredients:

banana
1/4 glass of water
1/2 cup of oats
2 tablespoons of chia seeds
candy bar (coconut, sesame or cocoa)
a handful of favorite fruits

Instructions:

Blend the banana with water, and then mix with oats, chia and chopped bar. Put it in the fridge overnight and serve with fruits in the morning.