O mnie

Cześć. Mam na imię Gosia. Mieszkam nad morzem, jestem z mazur, a tęsknię za górami. Z wykształcenia jestem mechanikiem i farmaceutą. Żyję sobie powoli w Trójmieście i staram się, aby każdy dzień był na swój prosty sposób wyjątkowy.

Gotowanie stawało się dla mnie z roku na rok czymś więcej niż tylko przygotowywaniem posiłków. Kiedy postanowiłam się dzielić przepisami które tworzę, moją pasją stało się również blogowanie. Stopniowo z osoby, która nie wyobrażała sobie dnia bez mięsa stałam się w styczniu 2017 roku wegetarianką. A niedługo po tym, ale po intensywnym przemyśleniach i prześledzeniu wszelkich wiarygodnych informacji, zostałam weganką. Co za tym idzie zmienił się również mój styl życia i spojrzenie na świat.

Uważam, że jedzenie jest niesamowicie istotnym elementem naszego życia. Powinno sprawiać nam przyjemność i dawać satysfakcję. Zauważyłam, że spożywając pełnowartościowe jedzenie i świadomie wybierając produkty, które wkładamy do naszego koszyka możemy uszczęśliwić nie tylko siebie, ale również świat wokół nas. Wychowałam się na tradycyjnej kuchni polskiej i nie chcę z niej rezygnować, dlatego staram się aby przepisy, które tworzę dawały mi przyjemność z jedzenia, a jednocześnie by odpowiadały moim przekonaniom. Nie ważne czy jesteś wegetarianinem, weganinem czy nie, mam nadzieję że znajdziesz na moim blogu inspirację do tworzenia nowych potraw. Staram się, aby moje przepisy pasowały każdemu!

Zaglądajcie, czytajcie, oglądajcie i przede wszystkim korzystajcie! Oczywiście zachęcam do komentowania i odwiedzania mnie również na: facebooku, instagramie i moim kanale na youtube.

toruń

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz